Temat: Tampony, podpaski, czyli bezpłodność i choroby

Witaj,


 

Zadajecie mi różne, nieraz dziwne pytania.

Co złego widzę w spa, solariach, czy tamponach ...

Nawet nie chce mi się już na to odpowiadać, ponieważ każdy z Was ma możliwość kreacji własnych myśli, a przez logikę i wiedzę, można dojść
samemu do pewnych myśli i przemyśleń...
( Najlepszym wskaźnikiem kobiecych zachowań powinny być poprzednie pokolenia, a nie moda, trend i reklama.)

Toksyczność podpasek, tamponów jest znana każdemu, kto poczytał o badaniach materiałów z jakich są one wykonane. Jeśli stosujesz te "wynalazki", możesz być pewna grzybicy, raka, problemów z jajnikami, płodnością, ciąża, astmą, wysypkami, zapaleniami ...

Te super żele, pochłaniające wilgoć, te materiały pozwalające nie tylko wchłaniać krew ale zmieniać jej stan skupienia, to chemia, która jeszcze kilka lat temu używana była w najlepszym razie do mycia zanieczyszczonych radioaktywnie pomieszczeń...

Jeśli nie chce się Wam na własną rękę badać środków, które mają tylko z nazwy zapewnić Wam komfort, możecie wytoczyć proces grupowy producentom tamponów, podpasek i środków higieny intymnej, nie zapominajmy też o prezerwatywach, których guma oraz pokrywające je żele, są zabójcze nie tylko dla plemników, ale również dla ludzi ... Elementy plemnikobójcze są niezwykle toksyczne dla ludzkiego organizmu.

Zespół wstrząsu toksycznego jest praktycznie od 20 lat na tapecie niezależnej prasy internetowej, jednak w prasie mainstreamowej na ten temat panuje niemal kompletna cisza.
Nagłaśniane są tylko te sprawy, które kończą się śmiercią, przykładem takiej sprawy, może być smierć Any Elifritz.
W odpowiedzi na tą smutną wiadomość, kobiet z całego świata zaczęły opisywać swoje doświadczenia związane z tamponami, wysypkami, upływami, uczuleniami, ponieważ tampony to nie tylko zagrożenie dla zdrowia ale i życia.

Drogie Panie, musicie wiedzieć, że od ponad 20 lat w tamponach nie są stosowane już naturalne włókna, naturalne włókna były rozpuszczane przez ciało, sztuczne włókna, zamiast chłonąc wytwarzają niebezpieczne dla ludzkiego organizmu toksyny mogące doprowadzić do poważnych chorób, czy poronień ...

Już trzy lata temu poprosiliśmy pielęgniarki wykonujące badania wymazu aby przeprowadziły badania porównawcze, pierwsze co rzuca się w oczy u kobiet stosujących tampony to resztki starych włókien gromadzących się w waszym ciele drogie Panie. Stare tampony wykonane były między innym z włókien jedwabiu i miazgi drzewnej, ale nie powodowały podrażnień... Nowe tampony wykonane są z włókien polipropylenu owiniętego dookoła rdzenia ze sztucznego jedwabiu. Powoduje to co prawda mniejszą utratę włókien ale jednocześni zwiększa otarcia i suchość miejsc intymnych (Potem sprzedają Wam żele intymne, leki na grzybice, i tak się kręci świat wygodnej z pozoru mody, kosztujący was czas, zdrowie, życie i pieniądze ...)

Stosowana w tamponach wełna organiczna łączona jest z plastikiem i substancjami chemicznymi, które wiążą krew jak klej, w czasie wiązania do organizmu przedostają się setki różnych toksyn, toksyny te zmieniają zasadowości organizmu, jak również skład chemiczny organizmu, który wchłania rakotwórczą chemię ...
Popularna w tamponach struktura Natracare, która ponoć jest certyfikowana ekologicznie i zawiera 100% bawełny została opatentowana 21 lat temu, aby uwolnić kobiety od nawału toksyn i syntetycznej śmierci.

Jaka jest prawda?

Piękne słowa, reklamy napisy, a badania przeprowadzone przez New York University Medical School w połowie lat 90-tych pokazały, że prawda o tamponach nadal pozostaje tajemnicą poliszynela.

Co mamy w tamponach, czyli tablica szalonego chemika:
-
Marszczona wata celulozowa rozdmuchiwana ze stopu usztywnionego chemicznie polimeru, włókna poliestrowe , mech torfowy i pianka.
-
Okład i laminat żelowej tkanki chłonnej i Super-komórkowa pianka -
Myreth-3-mirystylu (smar) (US Patent # 5591123) , generalnie jest to nieutylizowalny odpad, z którym nie było co zrobić, bowiem jego składowanie jest zbyt drogie i zbyt niebezpieczne.
-Zeolity naturalne i syntetyczne ( cząstki pochłaniające zapach) (US Patent # 5161686)
-Etoksylany alkoholowe, estry glicerolu, polisorbat-20 (jako środki powierzchniowo czynne do rozproszenia zapachu)
środki przeciwbakteryjne (bez oficjalnej nazwy) (US Patent # 8585668) rakotwórcze środki chemiczne, takie jak styren, pirydyna, metyloeugenol i butylowany hydroksyanizol (zapach),
-Ftalany (DEP i DINP) (daje to złudny zapach świeżości )
-
Piżma syntetyczne (zaburzające potencjał hormonów) (zapach jest złudny)
-
Liczne alergeny(zapach)

Nie tylko tampony ale i podpaski...

Tampony i podpaski są najbardziej wykorzystywanym rodzajem produktów higieny kobiecej, ale wiele kobiet zabija się na raty używając reklamowanych w mediach i prasie produktów wypełnionych straszliwą chemią (to nie przesada, kiedyś te środki w najlepszym razie były używane do mycia podłóg w oborach i na terenach skażonych radioaktywnie, teraz kobiety stosują to do pielęgnacji ciała ...), chodzi o kobiece chusteczki, spraye, środki higieny intymnej, żele, kremy...

Jeśli dziwicie się zwiększonej liczbie bezpłodności wśród kobiet, poronień, raka ... Możecie być Panie, samym sobie winne.Ważne jest to , aby zrozumieć, że pochwa jest organem "samooczyszczącym", a instytuty i ginekolodzy zarabiają nie na zdrowiu kobiety, lecz na chorobie kobiety. Więc polskie towarzystwo ginekologiczne, czy American Public Health Association..., zalecają Wam to ,co służy chorobie i depopulacji oraz zyskowi...Wszystkie te wynalazki sprzyjają zwiększeniu zakażeń bakteryjnych, bezpłodności i rakowi. Jest to typowa bezsensowna moda na śmierć poprzez trend.

Ale to nie wszystko :

Podpaski :

Niebezpieczne składniki zawarte w podpaskach to dioksyny i furany, czyli pozostałości niebezpiecznych dla życia pestycydów, wsród składników znajdują się także nieznane z nazwy chemikalia zapachowe i substancje chemiczne, takie jak methyldibromo czy glutaronitrile.

Podpaski:
Niebezpieczne składniki zawarte w podpaskach to dioksyny i furany, czyli pozostałości niebezpiecznych dla życia pestycydów, wsród składników znajdują się także nieznane z nazwy chemikalia zapachowe i substancje chemiczne, takie jak methyldibromo czy glutaronitrile.
Wszystko to sprzyja setkom odmian raka, bezpłodności, deformacjom płodu i zaburzeniom hormonalnym, o wysypkach alergicznych nie będę wspominała

Ja nie wziełabym tego nawet do ręki...

Taki mały przykład zostosowania jednej z w/w "wygód".
Młoda modelka straciła nogę przez tampony. Popularny środek higieniczny wywołał u 27-latki silny wstrząs toksyczny i prawie doprowadził do jej śmierci. – Jeszcze 10 minut i byłoby po mnie – mówi Lauren Wasser.
Teraz kobieta walczy z producentem tamponów o odszkodowanie.
Lauren Wasser miała szansę na oszołamiającą karierę modelki. Dziewczyna debiutowała na okładce„ Vogue ” już jako kilkulatka. Fachu uczyła się od matki – również modelki. Kiedy w 2012 roku lekarze byli zmuszeni amputować jej nogę, Lauren kompletnie się załamała – Całe moje życie kręciło się wokół wyglądu – wyjaśnia 27-latka.


W 2012 roku dziewczyna doznała groźnego dla życia zespół wstrząsu toksycznego czyli tzw. TSS.
Do infekcji dochodzi najczęściej na skutek nieprawidłowej higieny podczas okresu i zbyt rzadkiego wymieniania tamponów. Wasser pamiętała jednak by zmieniać je co kilka godzin.
Według producenta – firmy Kotex należy to robić co 4-8 godz. z wyjątkiem nocy, co według matki Lauren może być mylące dla młodych ludzi.
Wasser mówi, że feralnego dnia zmieniła tampony trzy razy. Wieczorem pojechała do znajomego na przyjęcie, ale szybko z niego wyszła, bo źle się czuła.

Następnym co pamięta jest policja dobijająca się do drzwi jej mieszkania.

Przyjaciółka 27-latki zaniepokoiła się, że dziewczyna nie odbiera telefonu i zadzwoniła na komendę i z prośbą o interwencję. Pomoc przyjechała w samym czasie. Wasser doznała zawału serca i straciła przytomność. Lekarze powiedzieli, że jeszcze 10 minut a nie byłoby jej na tym świecie. W szpitalu okazało się, że organizm modelki został zainfekowany przez gronkowca złocistego. To właśnie ta bakteria wywołała wstrząs toksyczny. Bakteria wykorzystała do rozmnożenia krew w tamponie i doprowadziła do stanu zapalnego, zmuszając lekarzy do amputacji nogi modelki. Lauren dopiero niedawno pogodziła się ze stratą kończyny i ponownie zaczęła myśleć o modelingu. Stało się to za sprawą jej dziewczyny, która jest fotografką. To ona namówiła Wasser do powrotu przed obiektyw. Kibicuje jej również w walce o odszkodowanie z producentem tamponów.

Jest tyle naturalnych środków stosowanych przez babcie i prababcie, jednak słowo wygoda większości z was przyćmiewa umysł, ponoszenie ryzyka raka, bezpłodności, uczuleń, astmy, poronień, chorób skóry ...

Czy to warte jest tych kilku chwil wygody?

Utrata logicznego myślenia poprzez modę wpływa na użytkowanie niebezpiecznych środków higieny intymnej, ale również mód związanych z nałogami, wszystko to wpływa na stan psychiczny i fizyczny każdej z was, zastanówcie się czy warto unieszczęśliwiać siebie i wasze dzieci ...


Nie wiem jak Ciebie ale mnie ten temat mocno zaintrygował.
Na tyle zaintrygował że wprowadzamy testowo do oferty sklepu ekologiczne podpaski i wkładki.

Zapoznaj się z ofertą:
https://www.kolagen.pl/p320,podpaski-dzienne-shuya-health.html
https://www.kolagen.pl/p321,podpaski-nocne-shuya-health.html
https://www.kolagen.pl/p319,wkladki-higieniczne-anion-shuya-health.html

Jest to swojego rodzaju test, po którym stwierdzimy czy warto na stałe poszerzyć asortyment naszego sklepu o tego typu produkty.


WAŻNE:
Darmowa dostawa do wszystkich zamówień złożonych do piątku (24.07.2020r.) do godz 23.59 w których znajdzie się minimum jeden z wymienionych produktów


https://www.kolagen.pl/p320,podpaski-dzienne-shuya-health.html
https://www.kolagen.pl/p321,podpaski-nocne-shuya-health.html
https://www.kolagen.pl/p319,wkladki-higieniczne-anion-shuya-health.html

Nieważne czy paczkę mamy wysłać na teren Polski, czy za granicę.
Nieważne czy chcesz, by dostarczył ją kurier czy Poczta Polska.


a


 

Pozdrawiam,
Agnieszka
tel. +48 85 652 02 01
https://www.kolagen.pl